RUBEN
Certyfikowany zakład produkcyjny


Firma RUBEN specjalizuje się w produkcji wyborów chemii budowlanej, które sprawdziły się w zastosowaniu na rynku budowlanym w kraju i za granicą. Wiodącym zestawem wyborów jest system ociepleń budynków RUBEN.

Został on zastosowany na ponad 15 mln m2 elewacji.

W skład systemu wchodzą: kleje RUBEN do przyklejenia styropianu i wykonywania warstwy zbrojnej, środek gruntujący RUBEN oraz akrylowa masa tynkarska RUBEN.

Akrylowa masa tynkarska RUBEN jest gotową do użycia kompozycją produkowaną w szerokiej gamie kolorystycznej i kilku wersjach fakturowych. Posiada ochronę patentową jako oryginalny, unikatowy w swoich właściwościach polski produkt. Stosowana jest w systemach ociepleń budynków oraz do modernizacji, renowacji i dekoracji tradycyjnych tynków wewnętrznych i zewnętrznych.


W swoim składzie zawiera surowce i komponenty i tworzymy super trwałą, zabezpieczoną antyglonowo, powłokę ochronną ścian i elewacji .

Dzięki temu przez wiele lat zachowują one czystość i estetykę. W uznaniu wysokiej jakości masę RUBEN wielokrotnie nagradzano na różnego rodzaju targach i imprezach.

Otrzymała m.in. nagrody główne: TARBUD'93 we Wrocławiu, EKO-BUD'94 w Toruniu, INTERBUD'97 w Łodzi i V Suwalskich Targów Przygranicza: 97.

Ponadto nagrody: Gdyński Produkt Roku 1997. III nagroda Hausbuilding Gdańsk'98. Nasze wyroby posiadają wymagane aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej. W 2004 roku produkcja została przeniesiona o Kamienicy Królewskiej.

Siedziba

Siedziba firmy RUBEN mieści się w malowniczo położonej na Kaszubach Kamienicy Królewskiej k/Sierakowic, w powiecie Kartuskim.