Akrylowy tynk mozaikowy

Tynk od RUBEN POLSKA to wyjątkowa akrylowa masa tynkarska, gotowa do użycia, przeznaczona do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Idealna do stosowania jako zewnętrzna wyprawa elewacyjna w systemie dociepleń oraz w bezspoinowych systemach ociepleń budynków z zastosowaniem płyt styropianowych. Produkt ten można również z powodzeniem używać do wypraw tynkarskich na różnych podłożach, z wyjątkiem tych, które wcześniej pokryto wapnem. To wszechstronny produkt, który umożliwia tworzenie ciekawych i trwałych faktur na ścianach wewnętrznych.


Zastosowania:
Zewnętrzna wyprawa elewacyjna w systemie dociepleń. Bezspoinowe systemy ociepleń z zastosowaniem płyt styropianowych, Wyprawy tynkarskie na różnych podłożach (z wyłączeniem powierzchni z wapna), Faktury ścian wewnętrznych.

Zalety:
Gotowa do użycia, łatwa aplikacja, Bogata kolorystyka dla różnorodnych efektów estetycznych, Trwała warstwa, gwarantująca estetyczny wygląd na lata.

Dlaczego wybierać tynk od RUBEN POLSKA?

Innowacyjność

Nasz tynk to produkt oparty na nowoczesnej formule, dostosowany do najnowszych trendów w architekturze i wzornictwie.

Trwałość

Gwarantowana trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, zapewniając długotrwałe efekty estetyczne.

Elastyczność zastosowań

Tynk sprawdzi się zarówno na elewacjach zewnętrznych, jak i ścianach wewnętrznych, umożliwiając kreatywne projektowanie przestrzeni.


Tynki akrylowe


Tynki mozaikowe


Tynki mozaikowe z brokatem